Anasayfa Kimler Online
Go Back   Masalca > Astroloji ve Bilim Bölümü > Astroloji ve Rüya tabirleri
Kayıt ol Forumları Okundu Kabul Et


Astroloji ve Rüya tabirleri Burclar Hakkında Bilmediklerimiz, günlük burç yorumları , haftalık burç yorumları , aylık burç yorumları , Fala İnanma Falsızda KalmaKasım ayında burçları neler bekliyor ? 2012 Kasım ayı Burç Yorumları

Astroloji ve Bilim Bölümü kategorisinde ve Astroloji ve Rüya tabirleri forumunda bulunan Kasım ayında burçları neler bekliyor ? 2012 Kasım ayı Burç Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.
Kasım ayında burçları neler bekliyor ? 2012 Kasım ayı Burç Yorumları Kasım ayında burçları neler bekliyor ? 2012 Kasım ayı ... 
Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 10-29-2012, 18:30
efti_ efti_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
 
Standart Kasım ayında burçları neler bekliyor ? 2012 Kasım ayı Burç Yorumları

"Sponsorlu Bağlantılar"

 


Kasım ayında burçları neler bekliyor ? 2012 Kasım ayı Burç Yorumları

Kasım ayında burçları neler bekliyor ? 2012 Kasım ayı Burç Yorumları

Koç Burcu Kasım 2012 Yorumu

Ay boyunca çalışma hayatınız, günlük işleriniz ve sağlığınızla ilgili konularda olumlu etkiler altında olacaksınız. Detay gerektiren işler hayatınızda çok fazla olacak ve eleştirilere neden olabilir. Bu dönemde karamsarlığınız artabilir ve başkalarının ne düşündükleri ve söylediklerinden çok farklı anlamlar arayabilirsiniz. Huzursuzluğa sebep olan bu eğilimlerinizden mümkün olduğunca kaçınmalısınız.
Kasım ayı ortalarında alacaklar, borçlar, kredi, sigorta ve başkalarından beklediğiniz destekler konusunda dikkatli olmalısınız. Bu konularda engeller ve kısıtlayıcı etkiler sizi zorlayabilir. Bu dönemde Macera ve yeni yerler keşfetme arzunuz artıyor. Eğitim gibi konularda ve yabancı ülkelere seyahatler enerjinizi hareketleniyor. Karşılaştığınız hayata dair konularda değerlerinizi sorgulamanızı sağlayabilir.
Geleceğe yönelik farklı istekler içine girebilir, kişisel gelişiminiz için daha iyimser ve yeni planlar yapabilirsiniz.Özellikle de yakın çevre, kısa yolculuklar ve iletişim gerektiren konularda geçmişte elinizden kaçırdığınızı düşündüğünüz fırsatlarla tekrar karşılaşabilir buna karşılık yeni girişimlerinizde engellerle uğraşabilirsiniz. Daha öncesinde Satürn, ilişkilerinizle ilgili konularda sizi zorluyordu. Artık önümüzdeki iki buçuk yıl boyunca Satürn ortaklaşa gelirlerinizle ilgili alanda olacak.İşlerle ilgili çok daha fazla çaba gösterebilir fakat çalışmalarınız sonucunu almakta zorlanabilirsiniz.
Alıntı

"Sponsorlu Bağlantılar"

 
"Sponsorlu Bağlantılar"The Following User Says Thank You to efti_ For This Useful Post:
Firariii (10-29-2012)
  #2 (permalink)  
Alt 10-29-2012, 18:31
efti_ efti_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
 
Standart Boğa Burcu Kasım 2012 Falı, yorumu

Boğa Burcu Kasım 2012 Falı, yorumu

Aşk hayatınız ve çocuklarınız sayesinde aradığınız mutluluğu bulabilirsiniz.Bu ay mutluluğunuza daha fazla odaklanacağınız bir döneme giriyorsunuz. Ama aşırı eleştirici tavırlar ve ilişkilerinizde mantık arayışı mutluluğunuza gölge düşürebilir.
12 Kasım'a kadar, ikili ilişkileriniz konusunda çok hassas davranabilir, sorunların derinlerinde yatan nedenleri çok daha iyi anlayabilirsiniz.
Bu dönemde karamsarlığınız artabilir ve karşınızdaki kişinin sözlerinde çok farklı anlamlar arayabilirsiniz. Gereksiz şüphecilik ve endişeli yaklaşımlar huzursuzluğunuzu arttırabilir. Karşı cinsle ilişkilerinizde macera ve yoğun duygusallıklar artabilir.

2013 tarihine kadar geri hareket edecek olan Jüpite , geçmişle ilgili konulara sizi daha fazla yakınlık içine sokacak. Bunlar arasında maddi konular, finansal kaynaklarınız veya yatırım yapmayı düşündüğünüz alanlarda geçmişte elinizden kaçırdığınızı düşündüğünüz fırsatlarla karşılaşabilir. Buna karşılık yeni girişimlerinizde engellerle de uğraşabilirsiniz. İnsanlara ve olaylara bakış şekliniz değişebilir.

Bu dönemde yoğun bir gayret göstererek elde edebileceğiniz maddi gelirler de söz konusu olabilir. Eğer İhtiyacınız varsa borç veya maddi destek arayışına girebilirsiniz. Sonuçlarını önümüzdeki günlerde alacağınız girişimleriniz için hevesli ve coşkulu olacaksınız. Bu nedenle eleştirilerle karşılaşabilirsiniz. Günlük hayatınız, rutin işleriniz, sağlığınız ve çalışma ortamınızla ilgili yeni başlangıçlar içinde olabilirsiniz.

Alıntıdır

The Following User Says Thank You to efti_ For This Useful Post:
Firariii (10-29-2012)
  #3 (permalink)  
Alt 10-29-2012, 18:31
efti_ efti_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
 
Standart İkizler Burcu Kasım 2012 Yorumu

İkizler Burcu Kasım 2012 Yorumu

Bu ay evinizle bağlantılı gelişmeler görebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için gayret gösterebilir ve idealist biçimde çalışabilirsiniz. Ortak çalışmalarda bulunabilirsiniz.
Ailevi ilişkilerinizde baskıyla karşılaşabilir ve kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Aile içi ilişkilerinizde eleştirici ve gereğinden fazla titiz davranmak huzursuzluğunuzu arttırabilir.

15 Kasıma kadar günlük işleriniz, sağlığınız ve çalışma ortamınızda çok hassas davranabilir, meseleleri çok daha iyi anlayabilirsiniz.
Bu dönemde karamsarlığınız artabilir ve karşınızdaki kişinin sözlerinde çok farklı anlamlar arayabilirsiniz. Gereksiz şüphecilik ve endişeli yaklaşımlar huzursuzluğunuzu arttırabilir.
Bu günlerde koruma ve bakımla ilgili konulara yoğunlaşmanız gerekebilir. Kendinizi bir değişim sürecinin içinde bulabilir, hatta günlük alışkanlıklarınızı da değiştirebilirsiniz.

Değişime yönelik eleştirel konuşmalar yapabilirsiniz. Olaylara detaycı yaklaşımınız sorunlara yol açabilir. Günlük hayattaki alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerekebilir. Yakın çevrenizde yoğun çalışmalar yapılabilir. Çalışma ortamınız ya da iş ekipmanlarınız değişebilir. Gizemli konular soruna yol açabilir. Yolculuklarda sıkıntılı durumlar yaşanabilir. Aşk hayatınız ve mutluluğunuzla ilgili konularda değişimler yaşanabilir. Sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi uyum içinde sürdürebilir, aşk hayatında huzur dolu günler yaşayabilirsiniz. Çocuklarla sevgi dolu ilişkiler içinde olmak mutluluğunuzu arttırabilir. Şans oyunlarında da şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz.

Geri dönüşü olmayan rahatsızlıklara karşı, kendinizi korumanız yerinde olur. Satürn önümüzdeki iki buçuk yıl boyunca sizi günlük alışkanlıklarınızı değiştirmeye zorlayacak. Ayrıca sağlığınız konusunda da artık daha dikkatli olmak zorundasınız. Eğer ihmal ettiğiniz sağlık sorunları varsa bunları bu dönemde çözmek zorundasınız.
Beslediğiniz hayvanlara da bu dönemde daha fazla dikkat etmek zorunda kalabilirsiniz.Bu dönemde ilişkiler evinize geçecek olan Mars, evlilik ve ortaklıklar gibi konuların hayatınızda hareketleneceği bir dönemi işaret ediyor.

Bu ay çalışma ortamınızı değiştirmek isteyebilir, işyerindeki arkadaşlarınızla sorunlar yaşayabilirsiniz.
Yeni ilişkiler kurmaya son derece hevesli ve istekli olacaksınız. Fakat bu dönemde, öfkeli ve sabırsız tavırlarınız ilişkilerinizde sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Sorun yaşamamak için daha hoşgörülü davranmalısınız. Bu dönemde hobileriniz ve spor faaliyetleri ile uğraşabilir, yaratıcı yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.
Bu konularda yeni projeler üretebilir ve yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Yine bu günlerde çocuklarla ilgili konular ön plana çıkabilir. Aşk hayatınız hareketlenebilir. Duygusal konular ve romantizm hayatınıza heyecan getirebilir.
Aşkla ilgili yeni başlangıçlar yaşayabilir ve ilişkinizi büyütebilirsiniz. Akrabalar, kardeşler ve komşularla ilgili değişimler yaşayabilirsiniz.

Alıntı

The Following User Says Thank You to efti_ For This Useful Post:
Firariii (10-29-2012)
  #4 (permalink)  
Alt 10-29-2012, 18:32
efti_ efti_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
 
Standart Yengeç Burcu Kasım Ayı Yorumu 2012

Yengeç Burcu Kasım Ayı Yorumu 2012

Akrabalarınızla ilişkileriniz bu yoğunlaşacak sevgili yengeçler. evrenizdekilerle huzurlu ve uyumlu bir dönem geçirebilirsiniz.Anyı zamanda İş seyahatlerine de çıkabilirsiniz. Sağlık ve zindelik için bir grupla birlikte çalışmaya başlayabilirsiniz.
2013'e kadar geri hareket edecek olan Jüpiter sizi geçmişle ilgili konulara daha fazla yakınlık içine sokacak. Kontrol etmekte zorlandığınız konularda, karamsarlık uyandıran alanlarda, kayıp gibi görünen geçmişle ilgili konularda manevi desteklerle karşılaşabilirsiniz.
Bu dönemde olayları kontrol etmeye çalıştıkça sizi etkileyen olaylarla karşılaşabilir fakat olayların niye böyle yaşandığını anlamayabilirsiniz.
Geçmiş problemlere odaklanmak ve geçmişinizle bir yüzleşme sürecine girmek sizi karamsarlaştırabilir.
Aslında sezgileriniz aracılığıyla ihtiyacınız olanı keşfedebilir, sorunlarınızın kaynağını ve gerçekten ihtiyacınız olanı keşfedebilirsiniz.
Böylece gizli düşmanlarınızı da etkisiz hale getirebilirsiniz. Bu günlerde ilahi güçten yardım isteyebilir ve aradığınız yardımı da bulabilirsiniz. Olayları akışa bırakmanız, verici ve fedakâr olmanız gereken bir süreç. Ama siz başkalarının yardımına koştukça aradığınız yardımlarda size gelecektir.
Buna karşılık yeni girişimlerinizde engellerle uğraşabilirsiniz. Artan harcamalarınız yüzünden bütçenizi ayarlamak oldukça zorlaşabilir.Seevdiklerinizle daha fazla ilgilenebilirsiniz. Duygularınız derinleşebilir. Gizli düşünceleriniz olabilir, gizemli konulara ilgi duyabilirsiniz.
Bir çocuğun sorumluluğunu üstlenebilirsiniz. Şans oyunlarında ise şansınız size yardım etmeyeceği hissi duyabilir biraz karamsarlaşabilirsiniz.
Bu dönemde günlük hayatınızla daha fazla uğraşacak, sağlık, temizlik, düzen, gibi konularda çalışmaları hızlandıracaksınız. Yardımcılarınız veya sizin altınızda çalışan kişilerle bazı problemler çıkabilir, gergin ve agresif tavırlarınız yüzünden bazı olumsuzluklar yaşanabilir. Sorun yaşamamak için daha hoşgörülü davranmalısınız.

Fikirlerinizi başkalarıyla paylaşmak yerine gizlemeyi tercih edebilirsiniz. Kimseye haber vermeden yolculuklar ve ziyaretler gerçekleştirebilirsiniz. Aşk hayatınızda bir değişim yaşayabilirsiniz. Planlarınızı yalnızca sevdiğinizle paylaşmak isteyebilirsiniz.

Alıntı

The Following 2 Users Say Thank You to efti_ For This Useful Post:
edali (11-27-2012), Firariii (10-29-2012)
  #5 (permalink)  
Alt 10-29-2012, 18:33
efti_ efti_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
 
Standart 2012 aslan burcu yorumu, aslan 2012 burç yorumları

2012 aslan burcu yorumu, aslan 2012 burç yorumları

Aslan burcu için Kasım ayı parasal konularda atılacak ilk adımlar ve anlaşmalar konusunda uygun bir ay olacak. Maddi konularda yeni fırsatlarla karşılaşabilir,kazançlı çıkabileceğiniz alışverişleri bu dönemde yapabilirsiniz. Basit ve yararlı şeylere yönelebilir, en fazla ihtiyacınız olan şeyleri seçebilirsiniz.
Bu ay özellikle Jüpiter sizin sosyal hayatınız ve dost çevrenizi anlatan alanda gerilerken bu konuyla ilgili plan ve projelerinizi de bir süreliğine askıya almak durumunda kalabilirsiniz.
Bu dönemde aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili hareketli gelişmelerle karşılaşacağınız bir dönemdesiniz.
Bu konularda istekleriniz için kolayca harekete geçebilir ve yeni ilişkiler için cesaretli olabilirsiniz. Çıkacağınız yolculuklarda, tatillerde yeni kişilerle tanışabilir, yeni aşklar yaşayabilirsiniz. Böylece kendinizi daha rahatlamış ve keyifli hissedebilirsiniz.
Artan enerjiniz çekiciliğinizi de arttırıyor. Bu da sizi ilişkilerinizde daha karizmatik ve etkileyici yapacak.
Bu güne kadar gecikmiş, bir türlü hayata geçiremediğiniz projeler ve organizasyonlar için yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.
Bu süreçte işlerinizin aksayan yönlerini düzenleme fırsatı bulabilir, cemiyet hayatında, eski gruplar veya dostlar arasında daha çok değer ve takdir görebilir ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yeni girişimlerde ise zorlanma riskiniz var.
Aileniz ve ev konuları ile daha fazla ilgilenebilirsiniz. Bu süreç te derinleşen duygular gizli düşünceler yüzünden aile içi sorunlar artabilir.
Endişeli ve şüpheci yaklaşımlar sorunların artmasına neden olabilir. Satürn önümüzdeki iki buçuk yıl boyunca sizi ev ve aileyle ilgili konularda etkileyecek.
Eve, aileye ve yaşadığınız yere daha fazla odaklanacaksınız. Ev değişikliği, aile ile ilgili sorumluluklar önemli olabilir.
Aile içinde karamsarlıklar artabilir, kendinizi yalnız ve karamsar hissedebilirsiniz.

Alıntı

The Following User Says Thank You to efti_ For This Useful Post:
Firariii (10-29-2012)
CevaplaBu Konuyu Beğendiyseniz Facebook'ta Paylaşın

Submit Thread to Bu Konuyu Beğendiyseniz Facebook'ta Paylaşın

Seçenekler


Benzer Konular
Nisan ayında burçları neler bekliyor ? Burçların nisan ayındaki durumları Nisan ayında burçları neler bekliyor ? Burçların nisan ayındaki durumları Koç 3 Nisan Salı: 18:19 Venüs, İkizler Burcu’nda. (3 Nisan – 7...
Şubat ayında Burçları neler bekliyor? Koç Bu ay sevgi ihtiyacınız artacağı için duygularınızı kolayca ortaya koyabilir ve sevimli tavırlarınızla bulunduğunuz ortamlarda ilgi...
2012 yılında Burçları aşk hayatında neler bekliyor? Koç Ocak ayına başlarken duygularınızı ve aşk hayatınızı ilgilendiren konularda şans sizden yana olacak. Bu dönemde hareketlenen sosyal hayatınız...
15 Kasım 2010 GünLük Burç YorumLarı http://fal.turk.net/images/koc_b.gifKoç (21 Mart - 20 Nisan) http://fal.turk.net/s.gif 15.11.2010 http://fal.turk.net/s.gif...
14 Kasım 2010 GünLük Burç YorumLarı http://fal.turk.net/images/koc_b.gif Koç (21 Mart - 20 Nisan) ...

  Son Konular
2017 Yılı Psd Türkçe takvimi...
Arkadaşlar 2017 Takvimini Photoshop proğramında kendim hazırladım.Resimlerde görüldüğü gibi her bir layer diğerlerinden bağım...   Photoshop Dersleri 
Atatürk Olmasaydı...
Eûzubillâhimineşşeytânirracîym - Bismillâhirrahmânirrahîym Rahman Rahim Allah ' ın adı ile başlarım. Alemlerin Rabbı Allah '...   Kuran-ı Kerim Ilmihal 
5 Haslet Zikri...
5 Haslet Zikri https://www.youtube.com/watch?v=-WoduLc7XsI...   Kuran-ı Kerim Ilmihal 
Askerimiz için dua...
Eûzubillâhimineşşeytânirracîym - Bismillâhirrahmânirrahîym Kardeşler bildiğiniz üzere ordumuz şerefli bir gaza içerisind...   Namaz Ve Dualar 
Atatürk'ün Çocukluk Anıları...
ATATÜRK'ÜN ÇOCUKLUK ANISI: ELBİSE KAVGASI Çocukluğumda yaşadığım anılardan biri de Makbule ile Naciye arasındaki elbise ...   Mustafa Kemal Atatürk 
Atatürk'ün İlkokul Anıları...
MUSTAFA OKULA BAŞLIYOR Mustafa okula başlayacaktı. Babası Ali Rıza Bey oğlunun laik eğitim veren Şemsi Efendi İlkokulu’na ...   Mustafa Kemal Atatürk 
Bilgisayar başında para kazanma...
SELAM ARKADAŞLAR SİTEDE ÇOK ESKİYİM ESKILER TANIR BENI BILGISAYAR BASINDA HAFTALIK 100 TL KAZANMA FIRSATI VEREN BIR OYUN 10...   Sohbet ve Muhabbet Bölümü 
Mehdilik Konusu ve Gaybe İman...
Eûzubillâhimineşşeytânirracîym - Bismillâhirrahmânirrahîym Rahman Rahim Allah ' ın adı ile başlarım. Alemlerin Rabbı Allah '...   Kuran-ı Kerim Ilmihal 
Aşura Günümüz Mübarek Olsun...
Aşura Günümüz Mübarek Olsun. 0jdafn-ZLKQ...   Kuran-ı Kerim Ilmihal 
Suriyedeki Mazlumlar için Dua...
Eûzubillâhimineşşeytânirracîym - Bismillâhirrahmânirrahîym Rahman Rahim Allah ' ın adı ile başlarım. Alemlerin Rabbı Allah '...   Namaz Ve Dualar 

Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 18:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.


Sitemizde illegal paylaşım yasaktır.Sayfalarımızda bulunan içeriklerin telif haklarıyla ilgili bir şikayetiniz/sorunuz varsa bize ulaşmak için TIKLAYINIZ .
In this web site,illegal sharing is forbidden.If you have any problem/complaint about content’s copyrights in our page,please click here to contact us.
DMCA.com